Uz sākumu Aktualitātes Aicinām uz projekta “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” atklāšanu

Aicinām uz projekta “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” atklāšanu

Uzsāk projekta “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” īstenošanu

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) sadarbībā ar projekta partneriem – Latvijas Lielo pilsētu asociāciju un Norvēģijas Vietējo un reģionālo varas iestāžu asociāciju (KS) – uzsāk projekta “Latvijas pašvaldību sadarbības veicināšana un labas pārvaldības stiprināšana” īstenošanu un aicina piedalīties projekta atklāšanas konferencē šī gada 16. septembrī.

Konferencē klātesošie uzzinās par projektā plānotajām aktivitātēm un pašvaldību iesaistīšanās iespējām. Norvēģu partneri sniegs ieskatu pētījumā par starppašvaldību sadarbības attīstības tendencēm un iepazīstinās ar sadarbības praksi Norvēģijā. Savukārt Latvijas valstpilsētu un novadu pārstāvji dalīsies savos pieredzes stāstos par līdzšinējās sadarbības pieredzi, gūtajām atziņām un izaicinājumiem.

Konferences turpinājumā notiks saruna par godprātības un ētikas principu nozīmi pašvaldību darbā Latvijā un Norvēģijā. Diskusijā piedalīsies gan pašvaldību, gan nevalstiskā sektora un valsts iestāžu pārstāvji.

Konference norisināsies klātienē Radisson Blu Latvija Conference & Spa (Rīga, Elizabetes iela 55), nodrošinot arī attālinātas piedalīšanās iespējas: pieslēguma saite tiks izsūtīta reģistrētajiem dalībniekiem.

Lūdzam reģistrēties dalībai līdz 14. septembrim. Reģistrācijas anketa ŠEIT.

Dalība klātienē iespējama tikai, uzrādot Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju vai pēdējā pusgada laikā pārslimotu Covid-19.

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, aicinām klātienē piedalīties ne vairāk kā 1–2 pārstāvjus no vienas pašvaldības. Mainoties epidemioloģiskajai situācijai, konferences organizēšanas kārtība var tikt mainīta.

Ja nepieciešama papildu informācija, lūdzu sazināties ar projekta vadītāju, LPS padomnieci ārējo sakaru jautājumos Ligitu Pudžu (e-pasts ligita.pudza@lps.lv, mob. tālrunis 29297364).

Projekta atklāšanas konferences programma