Tuvākie pasākumi

Decembris 2018
Sv P O T C Pk S
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Meklēt lapā

Aktuālie pasākumi

Aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem interneta vidē

Latvijas lielo pilsētu asociācija atbalsta Valsts policijas īstenoto informatīvi izglītojošo drošības kampaņu “Nedalies ar svešinieku!”, aicinot iedzīvotājus būt īpaši uzmanīgiem internetā.

Saskaņā ar Valsts policijas datiem vidēji 4 no 5 iedzīvotājiem ik dienu var saskarties ar kādu no drošības riskiem internetā - vieglprātīgi attiecoties pret savu personīgo datu drošību, nepietiekami rūpējoties par norēķinu karšu datiem, savām parolēm vai naivi uzticoties svešiniekiem internetā.

Kampaņas mērķis ir vērst iedzīvotāju uzmanību uz dažādiem drošības riskiem, tostarp daloties ar personīga rakstura saturu dažādās digitālajās informācijas apmaiņas vietnēs.

Sadarbības ietvaros sagatavotie informatīvie materiāli tiks izplatīti LLPA biedriem, aicinot izvietot pašvaldību pārstāvētajās institūcijās - klientu apkalpošanas centros un sociālā dienesta iestādēs, bibliotēkās, mācību iestādēs u.tml., aicinot iedzīvotājus būt uzmanīgiem un ievērot visus drošības aspektus daloties ar privātu saturu internetā.

Savukārt par iespējamiem pārkāpumiem vai draudiem iedzīvotāji aicināti ziņot Valsts policijas mobilajā lietotnē “Mana drošība” - http://manadrosiba.lv/.

Informatīvos plakātus un izdales materiālus iespējams lejupielādēt šeit: links.

Kampaņas ietvaros Valsts policija skaidro dažādus drošības riskus un rīcību ar tiem saskaroties, aicinot iedzīvotājus rūpēties par savu kiberhigiēnu.

Kampaņa tiek īstenota par ES Iekšējā drošības fonda projekta "Valsts policijas kapacitātes pilnveidošana ar augsto tehnoloģiju palīdzību izdarīto noziedzīgo nodarījumu prevencijā un apkarošanā" līdzekļiem.

POLICIJA ekrana tapete

LLPA organizē biedru kopsapulci

04.12.2018. plkst. 11.00 Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA) organizē LLPA biedru pārstāvju – republikas pilsētu domju priekšsēdētāju – kopsapulci, kuras ietvaros plānota tikšanās ar Ministru prezidenta amata kandidātu A.Gobzemu, lai pārrunātu A.Gobzema valdības deklarācijas projektu attiecībā uz tiem jautājumiem, kas skar pašvaldību darbību un Pārresoru koordinācijas centra vadītāju P.Vilku, lai pārrunātu Pārresoru koordinācijas centra redzējumu par pilsētu attīstību un vietu nacionālajā attīstības plānā pēc 2020. gada. Kopsapulcē plānots izskatīt arī LLPA 2019. gada budžeta projektu.

LLPA saskaņo grozījumus noteikumos par aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu organizēšanas un finansēšanas kārtību un pasākumu organizēšanas un finansēšanas kārtību un pasākumu īstenotāju izvēles principiem

30.11.2018. LLPA nosūtīja saskaņojumu Labklājības ministrijai (LM) par noteikumu projektu “Grozījumi Ministru kabineta 2011.gada 25.janvāra noteikumos Nr.75 “Noteikumi par aktīvo nodarbinātības pasākumu un preventīvo bezdarba samazināšanas pasākumu organizēšanas un finansēšanas kārtību un pasākumu organizēšanas un finansēšanas kārtību un pasākumu īstenotāju izvēles principiem”” (VSS-875)

LLPA sniedz viedokli par grozījumiem noteikumos par prasībām bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem un bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrēšanas kārtību

03.12.2018. LLPA nosūtīja iebildumus Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM) par noteikumu projektu “Grozījumi Ministru kabineta 2013. gada 16. jūlija noteikumos Nr. 404 “Prasības bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzējiem un bērnu uzraudzības pakalpojuma sniedzēju reģistrēšanas kārtība””

LLPA sniedz viedokli par noteikumu projektu “Valsts nozīmes interešu izglītības iestādes statusa piešķiršanas, anulēšanas un valsts nozīmes interešu izglītības iestāžu finansēšanas kārtība”

03.12.2018. LLPA nosūtīja iebildumus IZM par noteikumu projektu “Valsts nozīmes interešu izglītības iestādes statusa piešķiršanas, anulēšanas un valsts nozīmes interešu izglītības iestāžu finansēšanas kārtība”

free joomla template
© Latvijas Lielo pilsētu asociācija 2012